Amazon Danışmanlığı ile ABD ve Kanada’da Ticarete Atılın

Amazon’da satış yaparak dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere ulaşabilir ve markanızı uluslararası pazara taşıyabilirsiniz. Amazon’da satış yapmanın faydaları olsa da mağaza içi onay süreci uzun sürebilir. Öte yandan rekabetçi ve başarılı olmak için göz önünde bulundurulması gereken birçok konu vardır. Bu aşamada Caka Dijital, tüm süreci hızlandırmak ve Amazon satışlarının sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlamak için Amazon danışmanlık hizmeti sunar.

Yurtdışında Ticarete Atılmak için Hemen Form Doldurun!

  i5gAAA=
  QoKn3BSflCMMAAA=
  +gkAAA=
  h1CvGr27GDVhf+LaR0KTwAA==
  jyAAA=

  Amazon Danışmanlığı Hizmet Kapsamımız

  Lojistik Planlama

  Caka Dijital olarak Lojistik ve Amazon FBA operasyonlarını geliştirmek isteyen şirketlere proje yönetimi hizmetleri sağlıyoruz. Bu süreçte lojistik alanda yapılan tüm planlama işlemleri için iyileştirme önerilerinde bulunuyor, sürekli gelişmenizi sağlıyoruz.

  Mağaza Açılışı ve Optimizasyonu

  Bir Amazon satıcı hesabının açılmasının ardından mağaza açılışı hizmeti sunuyoruz. Mağazanız için zengin içerik sayfaları, ürün açıklamaları, anahtar kelimeler, resimler ve çeşitli gelişmiş özellikler oluşturuyoruz.

  Rakip Ürün Analizi

  Satışa sunulan ürünlerin rekabetçi ürün analizlerinin yapılması, anahtar kelimelerinin belirlenmesi, rakip ürünlerle ilgili müşteri geri bildirimlerinin analiz edilmesi ve gerekirse ürün farklılaştırmasının önerilmesi hizmetlerini sağlıyoruz.

  Kategori Analizi

  Ajansımız tarafından verilen kategori analizi hizmeti, yoğun talep dönemlerinin analizi, ilgili kategorilerde marka avantajı ölçümü, uygunluk yöntemleri kategorisinin analizi, uygun kategoride yeni ürün trendlerinin analizi ve bu analizlerin rapor olarak sunulmasını kapsar.

  Ürün Listeleme

  En önemli aşamalardan biri sattığınız üründür. İade ve değişim gibi faktörleri göz önünde bulundurarak karlı ve riskli olabilecek ancak potansiyel müşteriler belirli bir miktarı aşan bir veya daha fazla ürün seçmeniz gerekir. Bu aşamada ürün listeleme hizmeti sunuyoruz.

  Reklam Çalışması (PPC)

  Firmanızın sattığı ürünleri Amazon mağaza profilinize yükledikten sonra reklam çalışması ile bu ürünler hakkında farkındalık yaratıyoruz. Nitelikli hizmetlerimiz ile ürününüze ihtiyacı olan internet kullanıcılarına ürünlerinizi hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.

  Ocak ayından Ağustos ayına kadar gerçekleşen çalışmayı bir önceki dönemle kıyaslamaktadır.

  E-Ticaret Sektöründe Başarı Grafiğimiz

  Organik Trafik ile Ciro

  Öncesi/Sonrası

  Google ve Facebook Reklamları ile Ciro

  Öncesi/Sonrası

  Caka Dijital Amazon Danışmanlık Hizmeti ile Cironuzu Katlayın

  Caka Dijital ayrıcalıkları ile Amazon danışmanlık hizmeti kapsamında zaman kazanabilirsiniz. Bizimle çalışarak en kısa sürede çalışmalara başlayabilir ve cironuzu kolaylıkla katlayabilirsiniz. Uzun bir onay süreci olmadan Amazon satış sürecinizi başlatmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Bu aşamada ajansımız Amazon danışmanlık hizmeti ile Amazon hesabı açma, hesap yönetimi, marka tescili, reklam yönetimi, Amazon ile iletişim, müşteri ilişkileri vb. her konuda size destek olur. Dünyanın en büyük e-ticaret sistemine katılmak, markanızı dünyaya tanıtmak ve büyümek istiyorsanız bizimle iletişime geçin!

  Amazon’da satış yaparak dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere ulaşabilir ve markanızı uluslararası pazara taşıyabilirsiniz. Amazon’da satış yapmanın faydaları olsa da mağaza içi onay süreci uzun sürebilir. Öte yandan rekabetçi ve başarılı olmak için göz önünde bulundurulması gereken birçok konu vardır. Bu aşamada Caka Dijital, tüm süreci hızlandırmak ve Amazon satışlarının sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlamak için Amazon danışmanlık hizmeti sunar.

  Amazon Danışmanlık Sıkça Sorulan Sorular

  Amazon Danışmanlığı Nedir?

  Dünyanın en büyük ve en rekabetçi pazarı olan Amazon’da satış yapmak Amazon Danışmanlığı hizmeti ihtiyacını doğurmuştur. Caka Dijital, bu ihtiyacı karşılamak için müşterilerini profesyonel bir şekilde destekler ve doğru Amazon stratejileri oluşturarak iş hedeflerini maksimum seviyede gerçekleştirmek için tüm profesyonel kurguyu oluşturur. Amazon danışmanlık hizmeti, ABD, İngiltere, Almanya ve Kanada’daki mağazalarda ürün satmak için gereken tüm süreci yönetmeyi ve sürdürülebilir iş modelleri oluşturmayı amaçlamaktadır.

  Amazon Danışmanlık Hizmeti Neden Gereklidir?

  Dünyanın en popüler e-ticaret sistemlerinden biri olan Amazon, Türkiye’deki işini büyüterek pazarını genişletmiştir. Amazon, gelişmiş ticaret sistemi ile satıcılara birçok avantaj sunar ve satıcıların ürünlerini dünya çapında satmalarına yardımcı olur. Ancak Amazon’da satış yaparken dikkate alınması gereken birçok faktör vardır. Aslında Amazon’un birçok avantajı vardır ama bu platformda satış yapmak için ciddi adımlar atmanız gerekir.

  Amazon’da mağaza açmak ve satışa başlamak için uzun bir süre beklemeniz gerekebilir. Satıcı yetkilendirmesinin onaylanması birkaç ay sürebilir ve reddedilebilir. Amazon’da satış yapmaya başladığınızda Uluslararası Ticaret Kanunu ve prosedürleri önemlidir ve burada satış yapabilmek için bu koşulların tümünü yerine getirmeyi kabul etmeniz gerekir. Uluslararası prosedürlerle uğraşmak şirketiniz için uzun ve yorucu bir süreç olabilir. Ancak Amazon danışmanlık hizmetlerini kullanarak tüm bu işlemleri sürece hakim olan kişiye bırakabilir ve mağazanın onayını alarak kısa sürede satışa başlayabilirsiniz.

  Amazon Satışa Nereden Başlamalıyım?

  Amazon satışa başlamanız için öncelikle Amazon’da bir satıcı hesabı açmanız ve hemen resmi bir işlem başlatmanız gerekir. Amazon’da satış yapmak için satış vergisi, EORI numarası ve 22F sertifikası gereklidir. İletişim bilgilerinizi girdikten sonra kredi kartı ve banka bilgilerinizi girmeniz de gerekir. Amazon satıcı hesabı açmış olsanız bile kredi kartı bilgilerinizi girmenizin istenmesinin nedenlerinden biri kimliğinizi doğrulamaktır. Bilgileri girdikten sonra Hyperwallet ekranı görüntülenir. Hyperwallet, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki işletmeniz için bir hesap açar ve paranız burada toplar. Bunun nedeni, Amazon’dan kazandığınız parayı 14 günde bir hesabınıza yatırmanız ve paranızı güvenli bir havuzda biriktirmeniz gerektiğidir. Yapmanız gereken son adım ise işletmenizin ve hesabınızın yasal olduğunu doğrulamak için gerekli belgeleri yüklemek ve telefon numaranıza gönderilecek doğrulama kodunu girmektir. Bu işlemleri tamamladıktan sonra Amazon satıcı hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Elbette Amazon danışmanlık hizmeti alarak en baştan profesyonel bir ekibe hesabınızı emanet edebilirsiniz.

  Amazon'da Mağaza Açmak Ne Kadar?

  Amazon mağaza açma işlemini tamamlamadan ve satışa başlamadan önce abonelik ücretini ödemeniz gerekir. Amazon mağazasının açılış ücreti yıldan yıla değişmektedir ve mağaza aylık abonelik olarak faturalandırılır. Ancak Amazon’un sık sık promosyonları vardır ve mağaza sahiplerinden belirli bir süre abonelik ücreti almaz.

  Amazon PPC Nedir?

  Amazon reklamı (veya sponsorlu ürünler), satıcınızın ürünlerinin Amazon’daki satış oranını artırmak için tasarlanmış en çok tercih edilen reklam platformudur. PPC (tıklama başına ödeme) yalnızca Amazon için değil tüm reklam platformları için geçerli olan ve Amazon’da sponsorlu bir ürüne tıklandığında hesabınızdan düşülen tutarı ifade eden bir terimdir. Diğer bir deyişle sponsorlu ürün arama sonuçları sayfasında veya ürün sayfasında müşteriye gösterildiğinde ödeme yapmak yerine ürün tıklandığında ücretlendirilirsiniz. Amazon PPC, Amazon’un reklamcılık platformu olan Amazon Advertising aracılığıyla yapılan tıklama başına ödeme reklamcılığıdır. PPC ile reklamcılar, yalnızca kullanıcı reklamı tıkladığında ancak yalnızca kullanıcı reklamı gördüğünde ödeme yapar. Satıcılar, marka bilinirliği, satışlar, Amazon mağazalarına ziyaretler ve daha fazlasını oluşturmak için Amazon Reklamcılığını kullanabilir.

  Amazon, e-ticarette liderlerden biridir ancak ilerici bir reklamcılık politikasıyla Facebook ve Google ile birlikte dünyanın en büyük reklam şirketlerinden biridir. Amazon’un reklam politikasının temeli, doğru ürünü doğru kişiye göstermektir. Bu nedenle Amazon danışmanlık hizmetimiz, etkili tanıtım faaliyetleri, ürününüzün doğrudan ürününüzle ilgilenen ve aynı veya benzer konularda daha önce arama ve görüntüleme geçmişi olan kullanıcılara ulaştırılmasını sağlar.

  Amazon FBA Nedir?

  Amazon’un kendi devrimlerinden biri olan Amazon FBA, Fulfilled By Amazon’un kısaltmasıdır. FBA sistemi hem alıcılara hem de satıcılara güven veren bir sistemdir. Alışveriş yapanlar için FBA’nın varlığı, alışveriş yaparken mükemmel seçim ve esneklik anlamına gelir. Amazon’a alıcı olarak girerken üçüncü şahıslardan da ürün satın alabilirsiniz. Bu üçüncü şahıslardan satın alınan ürünler ile büyük firmalardan satın alınan ürünler arasında nakliye ve paketleme farkı bulunmamaktadır.

  Ayrıca Amazon FBA, kullanıcılar için büyük depolama sorunlarını önler. Diğer bir ifadeyle, ürünlerinizi nerede saklayacağınız ya da bu depolar için ne kadar kira ödeyeceğiniz gibi sorular da Amazon FBA tarafından çözülür. Bunun yanı sıra Amazon FBA’nın Prime özelliği ile ürünlerinizi dünyanın her yerinde satabilirsiniz. Amazon FBA, satış lokasyonlarını sürekli genişletir ve daha da önemlisi vizyonunu genişletir. Ayrıca Amazon, FBA’nın depolama hizmetleri için sizden hemen ücret talep etmez. Satışa başladığınızda Amazon’a küçük bir miktar ödeme yapmanız gerekir.