Instagram Reklam Ajansı ile Doğru Hedef Kitleye Ulaşın

Facebook & Instagram reklamları ile potansiyel müşterilerinize en etkili şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Instagram reklam yönetimi hizmetimiz ile ürün veya hizmetlerinizi doğru hedef kitleye ulaştırmanızı yardımcı oluyoruz.

Doğru Hedef Kitleye Ulaşmak için Hemen Formu Doldurun!

  +oBJnruot0AAAAA=
  sakli-cennet
  774f5KAA
  uZXof+jv0WFeDBTsiyAKXNuo7dEQ0HYZiToAAAA=

  Instagram Reklam Yönetimi Hizmet Kapsamımız

  Instagram Reklam Amaçları

  Firmanızın ihtiyacı her neyse onu uygun olarak üyelik, satış, bilinirlik veya ziyaret amacına uygun olacak şekilde reklam kurgusu planlarız.

  Hedefleme

  Firmanızın hedef kitlesini hedeflenen bölge, cinsiyet, yaş ve ilgi alanları doğrultusunda tespit eder ve ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi onlara göstermeye başlarız.

  Kreatif

  Reklam verme amacınıza uygun olan görselleri, metinleri ve videoları oluşturur bunları hedef kitleye sunarız.

  Raporlama

  Yaptığımız çalışmadan elde ettiğimiz sonucu size raporlar ve bunun sonrasında neler yapmanız gerektiğine dair tavsiyeler veririz.

  Ocak ayından Ağustos ayına kadar gerçekleşen çalışmayı bir önceki dönemle kıyaslamaktadır.

  Güzellik Sektöründe Başarı Grafiğimiz

  Organik Instagram Etkileşimi

  Öncesi/Sonrası

  Instagram Reklamları ile Ciro

  Öncesi/Sonrası

  Marka Bilinirliği ve Marka Sadakati Oluşturabilmek İçin Instagram Reklamlarının Gücünden Faydalanın

  Görsel medyanın en büyük sosyal platformlarından birisi olan Instagram, 1 milyarın üzerinde olan kullanıcı sayısıyla firmalar için en önemli mecralardan bir tanesidir. Instagram hedef kitle dönüşümü adına harika bir interaktif bir medya planlanma platformudur. Instagram her geçen gün daha da fazla büyümeye devam ederken milyonlarca firma ürünlerini veya hizmetlerini bu platformda tanıtmaya devam ediyor ve satışlarını artırıyor.

  Peki sizin firmanız hedef kitlenizin saatler boyunca içerisinde bulunduğu en büyük görsel medya platformlarından birisinde neden büyük bir markaya dönüşmesin? Hemen Instagram reklam ajansından teklif alın ve reklamlarınızı en büyük görsel medya platformlarından birisi olan Instagram’da başlatın!

  Instagram Reklam Ajansı Sıkça Sorulan Sorular

  Instagram Reklam Ajansı Markalar Nasıl Katkı Sağlar?

  Marka ve instagram reklam ajansı birbirini doğru algıladığı taktirde ve bunun ardından doğru hedeflemelerin gerçekleşmesiyle markanın satış rakamları ve bilinirlik seviyesi ciddi ölçüde yukarılara doğru tırmanmaktadır. Buradaki en kritik şey markanın, ajansa kendi problemini ve sunduğu çözümü doğru bir şekilde aktarmasıdır.

  Instagram'da Reklam Modelleri Nelerdir?

  Instagram reklam modelleri şu şekildedir;

  • Marka bilinirliği
  • Erişim
  • Trafik
  • Video görüntüleme
  • Uygulama yüklemesi
  • Etkileşim
  • Potansiyel müşteri bulma
  • Dönüşümler
  • Ürün kataloğu
  • Mağaza ziyareti

  Instagram'da Hedefleme Türleri Nelerdir?

  Instagram’da hedeflemeler birkaç farklı alt başlık içerisinde bulunmaktadır. Başlangıçta ilk hedefleme konuma göre, il, şehir, ülke gibi bilgileri doldurarak yapılmaktadır. Devamında ise demografik olarak yaş, cinsiyet ve dil gibi seçenekleri doldurmanız gerekmektedir. Son olarak da hedeflediğiniz kitlenin ilgi alanlarını belirlemeniz gerekmektedir. Bu ilgi alanları kullanıcıların Facebook ve Instagram içerisinde attığı adımlara göre takip edilip ona göre belirlenmektedir.

  Instagram Reklam Ajansının İşletmelere Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

  Markalar, instagram reklam ajansı ile çalışarak instagram reklamlarını doğru bir şekilde kullandıkları takdirde şunlara ulaşabilirler:

  • Web sitelerine daha fazla trafik çekebilir,
  • Daha geniş kitlelere ulaşabilir,
  • Marka bilinirliğini artırabilir,
  • Marka sadakati yaratabilir,
  • En önemlisi bunları verisel olarak değerlendirebilir.

  Instagram Reklamları İçin Ne Kadar Bütçe Ayırmalıyım?

  Bu sorunun aslında tam olarak net bir cevabı bulunmamaktadır. Fakat başlangıçta güçlü bir giriş yapmak ve machine learning’i daha hızlı bir şekilde optimize edebilmek adına büyük bir bütçeyle başlamak önem taşımaktadır.