Oteller İçin Pazarlama İletişimi Ajansı

Otel rezervasyonlarının yüksek bir bölümü dijital kanallar aracılığıyla yapılmaktadır. Başarılı bir şekilde kurgulanan dijital pazarlama çalışmalarımız sayesinde otelinizin doluluk oranını artırabilir, cironuzu katlayabilirsiniz.

Otelinizin Doluluk Oranını Artırmak için Hemen Formu Doldurun!

  4iffiE+h7M9u+ygAAA
  rezone-otel
  TqP1sPLfN4X1cYfVq8MaAAAAA
  7HkAAAA

  Oteller İçin Pazarlama İletişimi Hizmet Kapsamımız

  Oteller için Çok Dilli SEO Çalışmaları

  SEO için yaptığımız çalışmalar sonrasında doğru kişiye doğru içeriği gösterme fırsatını yakalayacaksınız.

  Oteller için Sosyal Medya Yönetimi

  Sosyal medyayı hem bir kazanım kanalı hem de marka bilinirliği artırıcı bir kanal olarak görüp çalışmalarımızı buna göre gerçekleştiriyoruz.

  Oteller için Yabancı Dilde Google Adwords Çalışmaları

  Google Adwords çalışmalarımızla marka bilinirliğinizi artırmak ve doluluk oranınızı artırmak için çalışıyoruz.

  Oteller için İçerik Pazarlaması

  İçerik pazarlaması kapsamı içerisinde web sitenizin ve blogunuzun içeriklerini oluşturuyor ve bunun yönetimini sağlıyoruz.

  Ocak ayından Ağustos ayına kadar gerçekleşen çalışmayı bir önceki dönemle kıyaslamaktadır.

  Turizm Sektöründe Başarı Grafiğimiz

  Organik Trafik ile Ciro

  Öncesi/Sonrası

  Google ve Facebook Reklamları ile Ciro

  Öncesi/Sonrası

  Ölü Sezonlarda Dahi Yüksek Doluluk Oranlarını Yakalayabilmek için Dijital Pazarlama!

  Doğru bir dijital pazarlama stratejisiyle yola çıktığınız taktirde hedef kitlenizle çok daha kolay iletişim kurabilirsiniz. Başarılı bir şekilde dijital pazarlama çalışması yapmanız hem müşteri portföyünüzü artırır hem de elinizde bulunan müşterilerinize daha kolay ulaşmanıza sağlar. Markanızın dijital bir stratejisinin oluşması ve bu çizgide bir güvenilir bir şekilde devam etmesi sizi dijitalde bir adım daha ileriye taşır.

  Otelinizi doğru zaman içerisinde doğru kişiye doğru içerikle göstermek bizim için oldukça önemlidir. Dijital pazarlama hizmetimiz ile birlikte internette sizi adım adım ileriye taşımayı hedefliyoruz. Tabii ki bu süreçte yaptığımız her işlemi size raporluyor ve alacağımız bütün aksiyonları sizinle paylaşarak alıyoruz. Bizimle bir kahve içmeye ne dersiniz?

  Oteller İçin Pazarlama İletişimi Ajansı Sıkça Sorulan Sorular

  Oteller Dijital Pazarlamanın İçerisinde Yer Almalı mı?

  Değişen dünyada markalar değişime ayak uydurmalılar. Oteller mutlaka dijital pazarlama çalışmaları aracılığıyla web sitelerine trafik çekmeli ve dönüşüm optimizasyonu çalışması yapmalılar.

  Dijital Pazarlamanın Otellere Katkısı Nedir?

  Dijital pazarlama çalışmaları sayesinde oteller elindeki müşterilerle sürekli temas halinde olabilecekleri gibi aynı zamanda sahip oldukları müşteri portföyünü de genişletme imkanına sahip olurlar.

  Otelimi Nasıl Öne Çıkarabilirim?

  Otelinizi rakiplerinizden daha öne çıkarmak için tabii ki bir sihirli değnek bulunmuyor. Ama bunun için yapmanız gereken şeyler bulunuyor. O zaman bunların ne olduğunu söyleyelim: sosyal medyada aktif olun, arama motoru optimizasyonu çalışması yapın, arama reklamlarında öne çıkın ve içeriğin kıymetini bilin.

  Oteller Mobile Önem Vermeli mi?

  Kullanıcıların yüksek çoğunluğu artık aramalarını mobilden yaptığı için mutlaka oteller mobile önem vermeliler.

  Oteller E-Mail Pazarlamasına Önem Vermeli mi?

  Oteller için dijitalde yapılabilecek en uygun maliyetli çalışmalardan bir tanesi de e-mail pazarlamasıdır. Bunun haricinde e-mail pazarlaması oteller için tam olarak biçilmiş kaftandır diyebiliriz.

  Oteller İçin Optimizasyon Çalışması Ne Kadar Sürer?

  Genel optimizasyon 6 ay kadar bir vakit alacaktır. Başlangıçta çok fazla hata olacağı için süreç bu şekilde başlayacaktır. Genel hatalar düzeltildikten sonra ince işlere geçilir. Sonrasında ise değişen düzene adapte olmanız gerekir. Dünya sürekli değiştiği ve geliştiği için, her zaman yeni fırsatlar karşınıza çıkar. Aslına bakılırsa değişim ve gelişim sürecinden ötürü optimizasyon süreci sürekli olarak devam eder.

  Optimizasyon Çalışmalarında (CRO) Neleri Test Etmelisiniz?

  Dijital pazarlama çalışmalarınızda değişiklik yapmayı düşündüğünüz her noktayı test etmeniz gerekiyor. Bu web sitenizdeki herhangi bir değişiklik olabileceği gibi, reklam gruplarınız da olabilir. Daha net bir şekilde açıklamak gerekirse web sitenizde yer alan ürün detay sayfanızı test edebileceğiniz gibi Facebook reklamlarınız için hazırladığınız yeni görselleri de test edebilirsiniz. O yüzden muhakkak yaptığınız her güncellemeyi test edin. Yaptığınız A/B test sonucunda değişen dönüşüm oranlarını siz de fark edeceksiniz.