Startuplar İçin Pazarlama İletişimi Ajansı

Girişiminize özel kurgulanan dijital pazarlama çalışmalarımız sayesinde girişiminizi büyütebilirsiniz. Markanıza özel stratejiler ile hikayenizi birlikte yazacak, adım adım büyüyeceksiniz.

Girişiminizi Büyütmek için Hemen Teklif Alın!

  2Q==
  sendmail
  hakem-portal
  proticaret

  Startuplar İçin Pazarlama İletişimi Hizmet Kapsamımız

  SEO Çalışmaları

  Yaptığımız SEO çalışmaları sonrasında doğru kişiye doğru içeriği gösterebilir duruma gelecek ve potansiyel müşterilerimize çok daha kolay ulaşabileceğiz.

  Sosyal Medya

  Sosyal medyayı marka bilinirliğinizi artıracak bir kazanım kanalı olarak kullanarak marka bilinirliğinizi artıracağız.

  AdWords Çalışmaları

  Yaptığımız AdWords çalışmaları sonrasında marka bilinirliğinizi artıracak ve dönüşüm oranlarınızı yükselteceğiz.

  İçerik Pazarlaması

  İçerik pazarlaması kapsamında web sitenizin ve blogunuzun içerik yönetimini gerçekleştirecek ve buradan organik trafik almanızı sağlayacağız.

  Ocak ayından Ağustos ayına kadar gerçekleşen çalışmayı bir önceki dönemle kıyaslamaktadır.

  Startup Girişimlerde Başarı Grafiğimiz

  Organik Trafik ile Ciro

  Öncesi/Sonrası

  Google ve Facebook Reklamları ile Ciro

  Öncesi/Sonrası

  Girişiminizi Beraber Büyütelim

  Marka bilinirliğinizi artıracak, web sitenize daha fazla trafik çekecek bir ajansa mı ihtiyacınız var? Dijital pazarlama hizmetimiz girişimcilerin, girişimlerini büyütmesine yardımcı olmaktadır. Eğer ki doğru bir dijital pazarlama stratejisiyle yola çıktıysanız hedeflerinize daha hızlı ulaşabileceğinizden emin olabilirsiniz. Kurduğunuz iletişim, uyguladığınız çalışma metotları gibi hassas konular sizin daha kolay bir şekilde müşterilerinize ulaşmanızı sağlar.

  Girişiminizi doğru zaman içerisinde, doğru kişiye, doğru içerikle göstermek bizim için oldukça önemli. Sunduğumuz dijital pazarlama hizmeti ile girişiminizi adım adım daha ileriye taşımayı hedefliyoruz. Tabii ki bu süreçte yaptığımız her işlemi size raporluyor ve alacağımız bütün aksiyonları sizinle paylaşarak alıyoruz. Bizimle bir kahve içmeye ne dersiniz?

  Startuplar İçin Pazarlama İletişimi Ajansı Sıkça Sorulan Sorular

  Dijital Pazarlama Startup'lara Nasıl Yardımcı Olur?

  Startup’lar online görünürlük elde etmeye başladığında, kullanıcıların karşısına çıkmaya başlarlar. Örneğin başarılı bir şekilde yürütülen PPC kampanyası startuplar için müşteri tabanı oluşturmaya ve marka bilinirliği artırmaya yardımcı olur. Bu sebepten dolayı startup’lar mutlaka dijital pazarlama önem vermeliler.

  Dijital Pazarlama Startup'lar İçin Neden Önemlidir?

  Startup’lar dijital pazarlama faaliyetlerinden faydalanarak geleneksel pazarlamaya oranla daha düşük maliyetle daha fazla müşteri odayı oluşturmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda ürünlerinizi/hizmetlerinizi bu adaylara satmanıza sağlar.

  Dijitalde Hangi Kanallara Yönelmelisiniz?

  Dijital çalışmalarda bir şeyi yapıp bir şeyi yapmadan ilerlemek çok sağlıklı bir karar değildir. Yani sosyal medya çalışması yapıp, AdWords çalışması yapmıyorsanız istediğiniz verimi tam olarak almanız mümkün değil. Burada konuyu bütünsel olarak değerlendirmelisiniz.

  Startup'ımı Nasıl Büyütebilirim?

  Eğer bir Startup’ınız varsa ve bunu büyütmek istiyorsanız şu reçeteyi uygulamalısınız:

  • Çok düşük maliyeti olan e-mail pazarlamasından faydalanın.
  • Hızlı bir şekilde bir blog oluşturun ve içerik pazarlaması çalışmalarına başlayın.
  • Sosyal medyada aktif bir şekilde yer alın.
  • PPC reklamlarına başlayın.
  • Etkinliklerde boy gösterin.

  Startup'ların Uygulaması Gereken Dijital Pazarlama Çalışmaları Nelerdir?

  Startup’ların uygulaması gereken dijital pazarlama çalışmaları:

  • Sosyal Medya Pazarlaması
  • AdWords (Arama Motoru Reklamcılığı)
  • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
  • İçerik Pazarlaması
  • Remarketing Çalışmaları
  • E-Mail Pazarlaması
  • Viral Pazarlama
  • Affiliate Pazarlama

  Startup'lar İçin Optimizasyon Ne Kadar Sürer?

  Genel optimizasyon 6 ay kadar bir vakit alacaktır. Başlangıçta çok fazla hata olacağı için süreç bu şekilde başlayacaktır. Genel hatalar düzeltildikten sonra ince işlere geçilir. Sonrasında ise değişen düzene adapte olmanız gerekir. Dünya sürekli değiştiği ve geliştiği için, her zaman yeni fırsatlar karşınıza çıkar. Aslına bakılırsa değişim ve gelişim sürecinden ötürü optimizasyon süreci sürekli olarak devam eder.

  Startup'lar Optimizasyon Çalışmalarında (CRO) Neleri Test Etmeli?

  Dijital pazarlama çalışmalarınızda değişiklik yapmayı düşündüğünüz her noktayı test etmeniz gerekiyor. Bu web sitenizdeki herhangi bir değişiklik olabileceği gibi, reklam gruplarınız da olabilir. Daha net bir şekilde açıklamak gerekirse web sitenizde yer alan ürün detay sayfanızı test edebileceğiniz gibi Facebook reklamlarınız için hazırladığınız yeni görselleri de test edebilirsiniz. O yüzden muhakkak yaptığınız her güncellemeyi test edin. Yaptığınız A/B test sonucunda değişen dönüşüm oranlarını siz de fark edeceksiniz.

  Dijital Pazarlama Çalışmalarında Çalışacak Ekibin Yetkinlikleri Neler Olmalı?

  Dijital pazarlama çalışmalarında çalışacak ekibin öncelikle growth kültürüne sahip olması gerekiyor. Ayrıca yapılacak optimizasyon çalışmalarında yer alacak olan ekibin bilmesi gereken teknik araçlar da bulunuyor. Optimizasyon çalışmalarında kullanacağımız toolların listesi için tıklayın.